Spinning je energeticky účinně skupinové cvičení na stacionárním kole spojující hudbu, motivaci a lidskou představivost

K2 Hiking sál

K2 HIKING „Indoor Walking“ – novinka ve fitness, kterou zvládne opravdu každý.

Slyšeli jste již o této nové sportovní aktivitě, o K2 HIKING programu? Že neslyšeli? Tak to je nejvyšší čas tuto drobnou neznalost napravit a představit si toto aerobní cvičení!

logo

K2 HIKING „Indoor Walking“ Program je nová skupinová fitness aktivita, kterou zvládne opravdu každý. HIKING ve volném překladu z angličtiny znamená „Vysokohorská turistika“ a Indoor Walking „Chůzi uvnitř“. Skupinu lidí vede vyškolený instruktor K2 HIKING „Indoor Walking“ Programu za doprovodu motivující hudby. K2 HIKING lekce znamená chůze, běh i jednoduché aerobikové prvky na K2 trenažérech – čímž vzniká velmi atraktivní a zábavná forma lekce.

K2 HIKING proto vychází ze základní lidské aktivity – chůze, jež je pro člověka tím nejpřirozenějším pohybem, který člověk vždy vykonával, vykonává a pravděpodobně ještě pár tisíciletí vykonávat bude. I proto na lekcích můžete potkat muže i ženy, mladé i staré, sportovně zdatné i ty méně. Chůzi zvládne a tomuto sportu brzy podlehne skutečně každý.

„Indoor Walking“ doporučují doktoři a hlavně obezitologové, jako jednu z nejlepších forem pohybu. Pokud K2 Hiking budete pravidelně vykonávat, udržíte si nebo zvýšíte fyzickou výkonnost, Váš boj s nadváhou bude úspěšnější, vylepšíte si celkový zdravotní stav, zároveň se zbavujete špatného cholesterolu, odbouráváte stres a prodloužíte si aktivní život a především budete mít po lekci K2 Hikingu mnohem lepší náladu než když jste na ní přišli. Prožijete zážitek podobající se skutečnému zatížení v přírodě, budete mít skvělý pocit, že jste vystoupali až na vrcholky hor!!!

Skupinu lidí vede instruktor K2 HIKING Programu za doprovodu motivující hudby. K2 HIKING lekce znamená chůze, běh i jednoduché aerobikové prvky na K2 trenažérech. Ten vás však nepohání dopředu ba naopak, je poháněn tím, jak na něm pochodujete, každý si tak vlastně určuje tempo sám. A aby byla simulace chůze téměř dokonalá, můžete si plošinu i o několik desítek stupňů naklonit, což již opravdu vypadá na dokonalou turistiku – a přitom nemusíte vytáhnout paty z města.

K2 HIKING trenažér disponuje designově vyladěným displejem, který snímá srdeční tepovou frekvenci. Dále monitoruje celkovou a okamžitou ušlou vzdálenost, rychlost chůze, aktuální čas chůze a počet spálených kalorií. S K2 HIKING máte svůj trénink pod absolutní kontrolou.

CVIČENÍ K2 HIKING

K2 BODYFORM je forma Indoore Walking chůze v přiměřeném tempu, která je určená pro ty z Vás, které nechtějí celou hodinu přemýšlet nad krokovými choreografiemi.

Lekce K2 BODYFORM je dále doplněna posilovacím cvičením, které je zaměřeno na zpevnění těla. K2 BODYFORM je určený pro mladší i starší generaci. Zaměstnává ochablé svalové skupiny celého těla dle individuálních možností, ale zároveň v určité intenzitě, aby Vaše snaha měla efekt. Používá cvičební pomůcky jako jsou gumičky, malé činky a především vlastní tělo cvičence. Mnoho cviků, které vyzkoušíte na hodině, můžete cvičit sami doma.

K2 REDUKCE je forma Indoore Walking chůze, která je zaměřena na nejvyšší účinnost spalování tuků. Hodina je určena pro všechny věkové kategorie, není se čeho bát.